Dieta keto czy lowcarb? Która Cię lepiej odchudzi?

Styl lowcarb polega na ograniczeniu węglowodanów ze zbóż, cukru i słodyczy oraz przetworzonego jedzenia typu fastfood. Dieta keto wpisuje się w ten styl, ale jest dietą bardzo niskowęglowodanową tzn. do 50 g węglowodanów netto dziennie. Natomiast stricte dieta lowcarb może zawierać nawet 150 g węglowodanów netto, wszystko zależy od tego co chcemy osiągnąć oraz jakie mamy preferencje żywieniowe. W filmiku omawiam porównanie obu tych diet: czyli lowcarb oraz keto. Na której schudniesz szybciej? Która będzie dla Ciebie lepszym rozwiązaniem? Sprawdź w nagraniu.

Potrzebujesz konkretnego wsparcia w ogarnięciu hormonów, sylwetki i diety?

Na co dzień czujesz przemęczenie? Znudziły Ci się wszelkie posiłki? Nie radzisz sobie z dietą i nie widzisz efektów swojego działania? Jeśli tak zapraszam do skorzystania z tak zwanej OPIEKI DIETETYKA.

 

Regularne konsultacje, indywidualne plany żywieniowe, naturalna suplementacja, zlecanie odpowiednich badań  i rady na każdy problem pojawiający się podczas kuracji. To są elementy pakietu PREMIUM. Wystarczy, że złożysz zamówienie, a ja odezwę się w sprawie terminu pierwszej konsultacji.

Nie czekaj! Zamów już dziś, ponieważ mam ograniczoną liczbę miejsc.

Leave a Reply

Your email address will not be published.