FAQ

Najczęściej zadawane pytania – FAQ

Najczęściej tak. Lista zalecanych badań znajduje się na stronie: LINK

Robisz badania i przesyłasz je na email: biuro@e-joanna.pl przed konsultacją.

Najczęściej 40-60 min. Kontrolne krócej 15-20 min. Staram się wykorzystać maksimum czasu i nie śpieszyć się podczas naszej rozmowy, żeby uzyskać wszystkie ważne informacje o pacjencie.

Możemy porozmawiać w gabinecie w Krakowie lub połączyć się telefonicznie albo przez komunikator Skype czy whatsapp. W trakcie pytam Cię o występujące niekorzystne objawy, analizuję wyniki badań, dopytuję o sposób życia – aktywność fizyczna, tryb posiłków, schemat pracy. Zapoznaję się z tym, co jesz itp. I tłumaczę co zrobić, aby rozwiązać twój problem. Jeśli jest potrzebny plan suplementacji lub/i żywieniowy to jest on przygotowywany w ciągu około tygodnia.

Nie. Ale możesz zamówić sobie pakiet konsultacji z jadłospisem: LINK. W tej cenie jest również opracowanie planu suplementacji.

Tak. Najczęściej polecam produkty Aliness (na stronie aliness.pl kod rabatowy: JOANNA) lub Mothersprotect (kod: Joanna). Współpracuję również z firmą Forever Living – tutaj rabat wynosi 15 %. Poproś mnie o link – biuro@e-joanna.pl

A w planie suplementacji znajdują się konkretne zalecane dawki i informacje jak długo coś warto zażywać.

Pacjenci, którzy wykupili pakiety dietetyczne: PREMIUM lub GOLD mają nielimitowany ze mną kontakt. Więc mogą do mnie pisać. W innej sytuacji, jeśli sprawa nie zajmie mi więcej niż 5 min, odpiszę. Jeśli nie, polecam zamówić kolejną konsultację, zebrać wszystkie pytania i zadać je na spotkaniu.

Ja przygotowuję pliki – jadłospis, czy plan suplementacji w ciągu 7 dni od konsultacji. Ale jeśli mogę wysyłam to szybciej. Chyba, że wymagam dosłania dodatkowych badań – to czas się wydłuży. Ty to wdrażasz i jeśli wykupiłaś pakiet dietetyczny to po 2 tygodniach znowu się konsultujemy. Modyfikujemy dietę i suple, jeśli jest taka potrzeba.

Jeśli miałaś wykupiony pakiet, nastąpiła przerwa w naszych konsultacjach z twojej strony, to możemy kontynuować współpracę, jeśli nie minęło 6 miesięcy. Po tym czasie niewykorzystane konsultacje przepadają.

Nie. W pakietach staramy się odbywać w takiej częstotliwości konsultacje, ale czasami zdarzają się sytuacje, że ten czas się wydłuża. Dla osób, które nie były zainteresowane pakietami najczęściej konsultacje odbywają się co miesiąc.

To rozpiska tygodniowa (7 dni) zawierająca 7 różnych  zestawów każdego posiłku. Ilość posiłków dobierana jest do Ciebie. Skład posiłków również, zarówno pod kątem chorób, celu, czy tego, co po prostu lubisz. Plan zawiera zalecenia – co jeść, czego nie. Co pić. Jakie suplementy są polecane, listę zakupów, przepisy i sposób wykonania. Podane są makroskładniki oraz wartość energetyczna. Godziny posiłków też są podane.

Nie ma problemu. Oczywiście, że można tak robić. Jadłospis ma niepowtarzające się potrawy, żeby pacjent miał wybór. Jeśli chce gotować co 2 dzień – można. Jeśli co 3 – też można.

Ostatnio na instagramie

[instagram-feed feed=2]

Konsultacje u dietetyka klinicznego

Skuteczny dietetyk kliniczny online