Ketony

Ketony egzogenne

Najlepsze paliwo dla twojego mózgu

Najważniejsze informacje

To cząsteczki dzięki którym organizm produkuje energię. Działają podobnie jak glukoza, ale są wydajniejsze. Organizm w trakcie niedoboru glukozy, poszczenia czy głodu przełącza metabolizm i produkuje ketony. Można je również stosować zewnętrznie w postaci suplementu NAT.

Ketony są stabilniejszym źródłem energii niż glukoza. Dzięki nim nie odczuwasz spadków energetycznych, poprawiasz koncentrację, działanie, wytrzymałość. Przyspieszasz odchudzanie. Skutecznie hamujesz głód i chęć na podjadanie.

Sprawdzą się u osób, które potrzebują strzału energetycznego. Nie mogą zapanować nad atakami objadania. Chcą trzymać okno żywieniowe, ale ciężko im wytrwać.

Przyspieszają ADAPTACJĘ do pełnej ketozy – z kilku tygodni do kilku dni.

Poprawiają sen.

Ułatwiają w wytrwaniu na diecie keto, ponieważ są SŁODKIE i PYSZNE (oczywiście bez cukru).

Uspokajają, wyciszają „psychę”.

NAT zawiera ketony w postaci proszku. Pudełko zawiera saszetki z produktem, których zawartość miesza się z wodą. Może być zarówno ciepła jak i zimna. Można rozcieńczać je w 0,5 l wody albo większej objętości. Zaleca się stosowania 1-2 saszetek dziennie. Pudełko NAT20 zawiera 10 różnych smaków po 2 sztuki każdego w wersji z kofeiną i bez. Stosuje się te z kofeiną do g.14.00, a te bez obojętnie w jakiej porze dnia. Można pić ketony na sam początek dnia, w ciągu dnia między posiłkami, albo na wieczór.

Nie i to jest właśnie „game changer”. Możesz stosować dowolną dietę, żeby odczuć korzyści ze stosowania ketonów. Ale oczywiście przy diecie keto RÓWNIEŻ się sprawdzają. Z resztą kto raz posmakuje trybu w ketozie raczej do stylu wysokowęglowodanowego nie chce wracać.

Skład ketonów: to elektrolity bardzo potrzebne w stylu lowcarb, witaminy z grupy B, aminokwasy: tauryna, leucyna, beta-hydroksymaślan (keton) oraz dodatek CMED (wyciąg z Kociego Pazura, który ma wiele korzystnych właściwości).

Skład był badany przez niezależne laboratoria. Działanie produktu również jest potwierdzone przez badania kliniczne zarówno na zwierzętach jak i ludziach.

 

ketony

Możesz napisać do mnie: biuro@e-joanna.pl (przesyłam nr konta do przelewu) i wysyłam paczkę przez paczkomat.

Można je też zamówić online (szczególnie polecane dla osób spoza Polski, bo płatność jest w euro) – napisz, prześlę link i instrukcję.

Standardowa cena to 550 zł za opakowanie. Dla moich pierwszych klientów robię rabat na 500 zł. Opakowanie zawiera 20 saszetek.

Można wybrać NAT20, który zawiera mix smaków. Albo wersje 1-smakowe (np. malina, kakao, lemoniada, borówka, truskawka, limonka itp..) Można też wybrać wersję z kofeiną lub bez.

Materiały video